Моторошна знахідка: жінка знайшла труп колишнього у власній квартиріПравоохоронні органи повідомили, що дружина знайшла тіло колишнього чоловіка у його квартирі. Надзвичайна подія трапилася 5 грудня на Харківщині. Співробітники поліції зараз з’ясовують причини та обставини трагедії.

Як зазначає “Народна Правда” із посиланням на “News room”, правоохоронці знайшли тіло 56-річного чоловіка долі в одній із кімнат власної квартири у Харкові. При тому вхідні двері були замкнені. Колишня дружина зазначила, що він проживав у будинку сам.

Судово-медична експертиза встановила, що на тіло чоловіка було нанесено численні забої голови, переломи ребер, також знайдено підшкірну емфізему. Незрозуміло хто винен у вбивстві, поліція веде розслідування, за яких обставин було скоєно злочин.

Як раніше писала “Народна Правда”, у столичному парку на вулиці Алма-Атинській у Дніпровському районі співробітники правоохоронних органів знайшли людську руку. 

Додамо, що матір і двоє дітей знайшли повішеними у лісі. Тіла на деревах побули дуже довго, тож ідентифікувати їх можна лише за експертизою ДНК. 

А поделиться?