Міст між Харковом та Сумами збудують до 2018 рокуНовий шляхопровід, зруйнований десять років тому, мають намір відновити до кінця цього року. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

За інформацією харківських журналістів, роботи на шляхопроводі Харків – Суми біля села Губарівка у Богодухівському районі Харківщини йдуть активно. За два дні ремонтники перекрили сімома балками середній проліт новозбудованого мосту.

Новий шляхопровід витримуватиме набагато більше навантаження ніж попередній. Раніше мост був розрахований на 13 тонн, зараз ця цифра збільшилася до 40 тонн. 

Для покращення безпеки та оптимізації руху поїздів, опори знаходитимуться вище, ніж раніше. Також буде збільшений найбільший габарит транспортних засобів, яким буде дозволений рух шляхопроводом.

Нагадаємо, як раніше писали «Харків. Коментарі», 3 травня почалися роботи з відновлення шляхопроводу біля с. Губарівка на трасі «Харків-Охтирка». Аварійний шляхопровід демонтували ще в 2008 році, через що водіям доводилося їздити в об’їзд. Раніше повідомлялося, що на міст виділять близько 15 мільйонів гривень.

Фото: Юлія Світлична

А поделиться?