Міський голова відвідала майстер-клас з використання інтерактивних технологій8 листопада на базі Чугуївської ЗОШ № 2 відбувся навчальний семінар з використання інтерактивних мультимедійних технологій в освітній діяльності для керівників і провідних педагогів закладів середньої освіти.

Повідомляє сайт ЧУГУЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

Цей захід став другим у запланованій низці майстер-класів  з реалізації інноваційних підходів у процесі навчання та виховання учнів з використанням нещодавно придбаних містом для кожної школи інтерактивних комплексів, що складаються з надсучасного короткофокусного wi-fi-проектора, документ-камери й демонстраційного екрану.

До цієї  освітянської події також долучилися  міський голова Г.М. Мінаєва та заступник міського голови з питань діяльності ради – керуюча справами виконкому Л.П. Макаренко.

Високі гості  спершу відвідали в Чугуївській ЗОШ № 2 кабінет фізики, капітальний ремонт у якому завершився на початку поточного навчального року. Тривалий час це навчальне приміщення не експлуатувалося через  неприйнятні умови перебування й навчання дітей, та на сьогоднішній день коштом місцевого бюджету над кабінетом капітально відремонтований дах, замінені несучі конструкції стелі, у ньому зроблено сучасний ремонт, а також встановлені спеціалізовані меблі, навчальне лабораторне обладнання для проведення дослідів з фізики й інтерактивне мультимедійне забезпечення.  Відтепер учні ЗОШ № 2 радо поринуть у цікавий світ фізики та зможуть наочно вивчати фізичні процеси, використовуючи не тільки відповідні прилади під час практичних робіт, а й можливості віртуальних лабораторій.

Далі перші особи міста переглянули майстер-клас з використання педагогами ЗОШ № 2 у своїй практиці інтерактивних мультимедійних технологій. Цей захід відбувся в оновленому шкільному  кабінеті біології, де за кошти обласного бюджету замінено меблі, облаштовано біологічну лабораторію з сучасним мікроскопом, а також встановлена інтерактивна мультимедійна техніка. Педагоги ЗОШ № 2 продемонстрували присутнім,  як поєднання  інноваційних комп’ютерних і педагогічних  технологій дає можливість вчителю зробити урок яскравим, пізнавальним, цікавим для учнів, що незмінно  веде до покращення результатів навчання.

На завершення семінару міський голова відзначила, що забезпечення  якісної освіти  було і  є одним з пріоритетів громади, тому  впровадження передових  технологій в освіті  має продовжуватися, й міська влада максимально цьому сприятиме.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

А поделиться?