«Металіст» повернули державі, — ЛуценкоУ рамках спецконфіскації 300 млн грн майно харківського стадіону «Металіст» переходить у власність держави 

Depo.

Сьогодні 12:04

ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 3 жовтня, під час Харківського міжнародного юридичного форуму заявив генпрокурор Юрій Луценко.

Він зазначив, що подальшу долю стадіону вирішить спеціальна комісія.

«Він повертається від Курченка до держави. Далі, очевидно, виконавчі органи країни ухвалять рішення про його використання. Можливий варіант передачі в муніципальне управління, можливо конкурс для інвесторів, можливо інші варіанти, які вже знаходяться поза моєю компетенцією», — сказав генпрокурор.

Генпрокурор також додав, що це другий випадок спецконфіскації майна, а не грошей. Вперше таку конфіскацію провели на Одеському нафтопереробному заводів, який також належав бізнесмену-втікачу Сергію Курченко.

Також, за словами Луценка, територіальне управління проводить через суд рішення про конфіскацію усіх майнових прав ФК «Металіст».

Він додав, що «Металіст» тепер буде належати не «втікачам-клептократам, а харків’янам».

Як повідомляв Depo.Харків, цього року у порядку спецконфіскації Генеральна прокуратура стягнула до держбюджету 1,1 млрд доларів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?