Мешканці Харкова видалили з ока величезного черв’якаПухлина, розміром в горошину дозрівала в мешканки Харкова ще з минулого року. Днями жінка звернулася до лікарні. Спеціалісти виявили в оці хробака.  

Набряк та біль в області лівого лімфовузла під щелепою ще з минулого року турбували жінку з Харкова. Пізніше набряк перемістився до скроні, де утворилася пухлина розміром в горошину, яка свербіла. Неприємні симптоми привели жінку в лікарню. В результаті діагности, в неї виявили паразита. Пацієнтку прооперували та успішно видалили хробака. Про це повідомляє iz.ru з посиланняс на П’ятий канал.

Лікарі пояснили, що дирофіляріоз — паразитарне захворювання, яке передається через укуси комах, в основному переносниками є комарі. Його джерелом можуть бути домашні тварини. Потрапляючи в організм людини, личинки ростуть та можуть досягати 30 сантиметрів в довжину.

Важливо зауважити що рідко дирофіляріоз виявляють в оці, частіше в легенях. Більшість випадків легеневого дирофіляріозу у людей діагностуються без будь-яких проявів. Проте, може іноді хвилює така симптоматика:

кашель (включаючи кашель з кров’ю);
біль в грудях;
пропасницю та плевральний випіт (надлишок рідини між тканинами, які вистилають легені та грудну порожнину).

Коли в людей розвивається інфекція, це зазвичай є причиною появи вузликів під шкірою, але іноді черви виявляються в кон’юнктиві.

Також читайте на порталі: З ока людини витягли живого черв’яка завдовжки 15 см

Автор: Ірина Околович