Мережа лютує: на місці трагедії у Харкові з’явилася стоп-лінія



На місці резонансної ДТП в Харкові вже після події з’явилася стоп-лінія.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Facebook.

На першому скріншоті користувача Anna Bichik видно, що в день аварії на дорозі стоп-лінія була відсутня. А на скріншоті з відео за 21 жовтня така лінія вже нанесена.

“Спритність рук і ніякого чаклунства. Було на момент аварії. Стало на момент проведення “слідчого експерименту” фальсифікації державного масштабу/так проводиться слідство у гучній справі про наїзд. Стежте за руками наперсточників”, – пише вона.

Користувачі мережі, посилаючись на автомобілістів Харкова, говорять про те, що стоп-лінія була на місці події і до аварії, але її було погано видно на камерах. У відповідь на такі аргументи також зазначається, що до проведення слідства на місці ДТП нічого не повинні були міняти.

“Світлофор нікуди не подівся”, “а шо ж ви хотіли – батько міста і є професійний наперсточник. Він і керує всім цим “розслідуванням”, “Аня, нач. слідчої частини спільно з Бехом, на пресусі заявив, що лінії цієї на момент аварії не було. Це зафіксовано копами. А міська влада *опу прикриває”, – також зазначають у коментарях.

Як повідомлялося раніше, увечері 18 жовтня в Харкові на вулиці Сумській позашляховик Lexus в’їхав у натовп людей, попередньо зіткнувшись на перехресті з Volkswagen Touareg. В результаті трагедії 11 людей постраждали, є загиблі.

Підозрювану в аварії Олену Зайцеву затримали, а потім за рішенням суду і заарештували.

А поделиться?