Мер смт. Кішварівка Харківської області заборонив пересуватися мамам з візочкамиДо “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Альона, яка не може зрозуміти, як може їхній голова смт забороняти пересуватися з дитячим візочком по палацу культури?

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“У палаці культури імені Кошелєва смт. Ківшарівка, Харківської області заборонено вхід з дитячими візочками! Таке оголошення висить на дверях закладу. Чинне законодавство в даному випадку не встановлює таких обмежень для батьків. Відповідь мера на звернення до нього прикріплюю.

Він пише, що не можна ставити візочок біля пожежних та евакуаційних виходів. І це – смішно. Бо зрозуміло. Ми ж не паркуємо автомобіль під знаком “парковка заборонена”.

Мати з візочком не може відвідувати громадські заходи, що проходять на базі Будинку культури; міську бібліотеку, що знаходиться в приміщенні Палацу культури; зачекати у приміщенні старшу дитину з секції або свята та, навіть, відвідати туалет!

У всіх цивілізованих країнах в жіночих туалетах є повивальний столик. А тут забороняють, навіть, сховатися від дощу чи зігрітися в холод. Одного разу я привела старшого сина на заняття, а мене вигнали з візочком в 20 градусний мороз чекати його цілу годину на вулицю! Це ж просто абсурд! Будь ласка, допоможіть”, – написала вона.

А поделиться?