Мажорка, Lexus, ДТП: про сексизм та класову ненавистьЗа словами психолога, принизливі висловлювання з приводу водіння жінками автомобілів — це привід показати своє ставлення до жінки взагалі. Тобто, такі коментарі — це, по суті, навіть не сексизм, а мізогінія. Не так давно жінки не могли голосувати, не мали права отримувати освіту. Це стало можливим тільки в ХХ столітті! Більше того, ще кілька століть тому взагалі існувала дискусія про те, чи є у жінок душа. Але суспільство поступово змінюється, і зараз все більше сучасних чоловіків сприймають жінку як рівну собі. І краще одразу припиняти спілкування з людиною, яка своїми висловлюваннями на адресу жіночої статі демонструє неповагу.

Ще один пласт соціальних проблем, яку розкрили коментатори в соцмережах, — це класова ненависть.

Психолог Оксана Пшегорніцкая вважає, що це пережиток Радянського Союзу й шалених 1990-х, коли деякі люди заробляли легкі гроші. У той час дійсно можна було зустріти дітей-«мажорів», які отримали доступ до благ, не доклавши до цього зусиль, і які вели себе так, ніби крутять весь світ на одному пальці.

«Я часто чую:» У платних школах ж діти інші «. У мене дитина вчиться в платній школі, а молодший — в приватному садку. Сама я працюю з 17, більше середньостатистичної людини за кількістю годин і по завантаженості. Тому в моєї старшої дитини набагато більше домашніх обов’язків, ніж у багатьох її ровесників. При цьому вона дуже чутлива дівчинка і вміє поводитися з грошима. Мені здається, що інформація про економічний стан сім’ї — це недостатня підстава робити будь-які висновки. Часи, коли люди швидко і досить легко заробляли великі гроші, поступово відходять. Дуже багато сучасних «мажорів» — це діти людей, які розуміють цінність освіти, вони побачили світ, знають ціну грошам «.

Безумовно, так зване «бидляцтво» на дорогах з боку водіїв дорогих авто і авто з державними номерами має місце. Та все ж автомобіль на даний час — доступна річ, і не лише багаті батьки можуть дозволити собі подарувати своїй дитині машину. І в аварії люди потрапляють незалежно від марки автомобілів. Інша справа, що згадка про участь автомобіля Lexus в ДТП збуджує у величезної частини населення класову ненависть.

Якщо людина винна, вона має нести відповідальність за всією суворістю закону. І на силу звинувачення і покарання не повинні впливати такі характеристики, як стать винного та його класова приналежність.

Джерело

Читайте також:

Винуватицю смертельної аварії у Харкові арештували на два місяці без права внесення застави

Суд у соцмережах: винна чи не винна Зайцева у скоєній ДТП

Шоста смерть від «кривавого Лексуса»: нові подробиці ДТП у Харкові. ФОТО

Харківські журналісти зняли умови, в яких перебуває наразі винуватиця страшної ДТП Олена Зайцева. ВІДЕО