Марина Данилюк: ДТП у Харкові – гучніша, ніж аварія за участю мажора ТолстошеєваМарина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Преса: Ви визнаєте свою вину?Зайцева: Нет!

Вона плаче, але сльози її крокодилячі не за жертвами ДТП. За можливістю втратити молодість за ґратами. І вийти на волю уже тітонькою з менопаузою.

Я писала про її гілуаронові губи, бо надувні губи у 20 років дуже точно вказують на відсутність інтересів у житті і уособлення себе пупом землі. А оце «нет!» фіксує чітку картинку, як недавня випускниця школи класти хотіла на загублені життя, зламані родини і майбутніх інвалідів першої групи – якщо реанімаційні потерпілі таки виживуть.

Зараз є дуже цікаві аргументи обвинувачення і адвокатки. Перші говорять про наявність опіатів у крові. Другі – обкатують тактику Толстошеєва про давню травму голови, про раптове погіршення здоров’я в СІЗО і те, що «це машина вбила». Можливо, навіть хочуть піти старою схемою, обкатаною корупціонерами і ВІП-чиновниками: замість СІЗО лікарня, а там лоукостер і закордон. Батьки Зайцевоі уже пропонують гроші родинам постраждалих.

Як би там не було, наразі харківське ДТП – дуже чутлива історія.Про безкарність мажорів.Про вибіркове правосуддя.Про смертельну небезпеку на дорогах.Про їзду на жовтий, червоний, зелений і тротуарах – без правил.І про дєвочєк-пріпєвочєк, яким шкода не вбитих людей 28 років, а страшно мити тюремну парашу.

Це чутлива історія типу Врадіївки чи навіть Оксани Макар. Вона уже гучніша за ДТП за участю Толстошеєва: більше жертв, вагітна в штучній комі і т.д. Оці 50 камер на суді мають не прощолкать і вивести тему в топ. Щоб лунала і стимулювала ухвалювати непопулярні рішення. Щоб у всіх винуватців і тих, хто прощає загрози і вбивства на дорогах, не було шансу на відмазування і втечу. Із таких не покараних епізодів потім народжуються революційні настрої. Не фейкові, як зараз під Радою. А справжні.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

А поделиться?