«Маленька бізнесвумен»: як 6-річна українка заробляє на мрію та Санту (Відео)Шестирічна харків’янка Уляна Піменова зажадала побачити справжнього Санту в Лапландії. Коли дівчинка дізналася, що грошей на таке в її родини немає, організувала власний стартап. Вона прагне самостійно заробити собі на омріяний квиток за полярне коло. 

За темою

>
Український архітектор пече торти за допомогою 3D-принтера: як це виглядає – фото, відео

Побачити Санту — найбільша мрія шестирічної Уляни. Щоб заробити на квиток, дівчинка започаткувала кулінарний проект: на власній кухні готує сирники.

«Тому що у мене є мрія – поїхати до Діда Мороза. Цікаво подивитися, як він виглядає, справжній чи ні», — пояснює Уляна.

Солодкі сирники Уля готує разом із мамою. Рецепт – родинний. Його дівчинка вже вивчила напам’ять.

Мама дівчинки каже, що спонтанна ідея, як зробити казкову подорож здійсненною, перетворилася на справжній проект. Кулінарний експеримент розпочали минулого тижня, а завдяки оголошенню в соцмережах, готувати тепер доводиться на замовлення до 80 сирників на день. Усе продають через Інтернет.

Першими, каже Юлія Піменова, відгукнулися друзі та знайомі, але тепер замовлення надходять і від інших покупців – вже навіть виникла потреба розширювати кухонний арсенал, однієї пательні не вистачає.

«Дуже непросто, враховуючи те, що замовлень лише більшає…Спершу ми думали, що придбаємо термосумку, формочки якісь, але зараз я розумію, що треба буде купити кілька пателень. Можливо, лише для сирників», — розповідає Юлія Піменова.

Кожну порцію пакують у спеціальні коробочки, їх Уляна оформлює кольоровим папером і додає записочку з побажанням. Один із перших замовників – айтішник Дмитро Бур’янов. Дві порції замовив до офісу та не втримався, і куштує ласощі просто на вулиці.

«В офісі їжі немає. Або беремо з дому поїсти, або ходимо кудись. Побачив акцію – вирішив допомогти, взяти участь, тому що завдання дорослих – саме справджувати дитячі мрії», — пояснює праціник IT-компанії Дмитро Бур’янов.

Щоби мрія Уляни здійснилася, попереду у них з мамою ще багато роботи – щодня протягом року вона має продавати двадцять порцій.

 

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, Харків, «5 канал»

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Кращі кухарі та кондитери: Чим дивували метрів учасники FoodLandBukovina-2017 – фотозвіт

Реклама

А поделиться?