Лозівчанин взяв участь у Х Всесвітніх іграх у місті ВроцлавЗ 20 по 30 липня 2017 року  в м. Вроцлав (Польща) відбулися Х Всесвітні ігри, в яких взяв участь лозівчанин – Василь Сорокін, у складі національної збірної з таїландського боксу Муай-Тай.

Повідомляє сайт ЛОЗОВА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Лозівської міської ради.

29 липня Василь у півфіналі змагань переміг у ваговій категорії 75кг – Івана Григор’єва (Росія), але 30 липняпоступився Віталію Гуркову (Білорусь) із рахунком 29:28, тим самим посівши у своїй ваговій категорії ІІ сходинку п’єдесталу, і додав до скарбнички національної збірної України ще одну срібну медаль.

У Х Всесвітніх іграх у Вроцлаві Україна посіла п’яте загальнокомандне місто (10 – золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей).

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради щиро вітає вихованця гуртка таїландського боксу Будинку дитячо-юнацької творчості – Василя Сорокіна та його тренера Володимира Полєвікова з блискучим виступом у Всесвітніх іграх, і бажає їм міцного здоров’я, добробуту та підкорення нових спортивних вершин задля розбудови незалежної України.

Джерело: ЛОЗОВА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

А поделиться?