«Любить діток і обніматися». Харківським торговим центром бігало левеня, яке бавилося із відвідувачамиЗоозахисники обурені умовами, в яких тримають тварину.

У Харкові левеня вибігло із контактного зоопарку і гуляло по одному із торговельно-розважальних центрів. Маленький хижак не лише спокійно гуляв коридорами, а й лащився до людей. Відео за його участі миттєво розлетілося соцмережами, про це у сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також:

У Хмельницькому плодовита пара левів народила сімох дитинчат протягом року

Місцевий контактний зоопарк розміщений у тому ж ТРЦ, де й помітили тварину. З’ясувалося, що власники звіринця придбали його ще немовлям і дали йому ім’я Сімба, із відомого мультфільму «Король Лев».

Доглядачі тварини переконують, що Сімба гуляв ТРЦ під контролем. Кажуть надвечір, коли меншає відвідувачів, спеціально виводять його прогулятися між крамниць. Продавчині торгового центру розповідають, що вже звикли до лева. Він зовсім не агресивний, а навпаки поводиться як кошеня.

Відео

Торговим центром Харкова гуляло левеня і лащилося до людей

У Харкові маленький хижак спокійно розгулював між крамниць і цим чимало вразив відвідувачів. Ще більше вони здивувалися, коли левеня почало лащитися до них. Звідки у магазині воно взялося — у сюжеті.  

Читайте також:

До зоопарку Миколаєва привезли двох слонів: тварини подорожували п’ять днів

«Любить діток. Нікого не кусає, дуже любить обніматися», — каже Ольга, працівниця дитячої зони ТРЦ.

Все ж, дехто із продавчинь висловлює своє занепокоєння щодо тваринки. Інші співробітники закладу зауважують, що коли левеня підросте, може стати небезпечним і навіть вкусити.

За словами працівників мінізоопарку, відтоді, як Сімба став важити понад 20 кілограмів, дітей до його клітки не пускають. Заходити можна лише дорослим.

«Він може навіть лапою вдарити. Думаю, пошкодить шкіру. Але він цього не робить», — наголошує Станіслав, адміністратор контактного зоопарку.

Зоозахисники обурюються умовами, в яких живе левеня. На їхню думку, клітка є надто маленькою. Крім того, вони попереджають, що із віком Сімба стане небезпечним.

Читайте також:

В Одесі знову помітили левеня на Французькому бульвару

«До свого господаря він може бути лагідним. А до інших людей, все одно, буде ставитися як хижа тварина», — пояснює зоозахисниця Марина.

У торговельному центрі, своєю чергою, ані контактний зоопарк, ані Сімбу виганяти не збираються. А от, у звіринці кажуть, що левеня росте надто швидко і за місяць повернуть його до рідного зоопарку.

Юлія Семененко