«Літак чи безпілотник випустив 2 ракети по артскладах» — очевидці вибухів у БалакліїФото: Ельдар САРАХМАН

Жителі села Вербівка, прилеглого до міста Балаклія на Харківщині, розповідають, що перед вибухами бачили літак чи безпілотник. О 2.10 він випустив на артилерійські склади дві ракети.

Про це повідомляють кореспонденти Gazeta.ua.

«Я не спала тієї ночі. Якраз заклала у пральку одяг. Почула гул літака. Виглянула у вікно, і побачила над арскладами силует літака, він був із таким гострим носом. Потім було два незначних неголосних хлопка. І почалася пожежа. Весь горизонт був у заграві, схоже було на Страшний суд. Вибухало раз за разом ніби феєрверки. Не можливо було встояти на ногах від вибухової хвилі. Почала молитися та побігла на город. Звідти знову побачила літак. Він низько пролетів і раптово набрав висоту. На моїй пам’яті з початку АТО це вже четверта спроба знищити артсклади. 26 грудня 2016 року теж була спроба підпалу. Але тоді вогонь швидко загасили. Бойовики ДНР не раз обіцяли зрівняти Балаклію з землею. Бо саме звідси возили частину боєприпасів у АТО, — розповіла Клавдія Соснова із села Вербівка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До неділі Балаклію планують розмінувати — ДСНС

Підтверджують, що була атака з повітря і жителі Балаклії. Але вказують, що літаків було два.

Вибухи на артилерійських складах у місті Балаклія на Харківщині знищили 10 квартир, 10 приватних будинків, спалили 23 авто. Ще близько 150 осель залишилися без вікон і дахів. Артилерійські склади в Балаклії одні з найбільших в Європі. За Радянського Союзу були на третьому місці по величині: військова частина має 3,5 км в ширину та 11 км в довжину. Вибухотехніки і сапери ДСНС з усієї України проводять зачистку міста та навколишніх сіл. У військову частину рятувальників не пускають, там працюють військові.

А поделиться?