Лісгосп на Харківщині третій раз не пустив державних екоінспекторів для проведення перевіркиДержавна екологічна інспекція у Харківській області розпочала позапланову перевірку господарської діяльності державного підприємства «Красноградське лісове господарство». Як повідомили в обласній екоінспекції, для цього отримано погодження Міністерства екології та природних ресурсів України. Проте державних інспекторів не допустили до проведення перевірки, про що було складено відповідний акт. Лісгосп аргументував відмову тим, що у зверненні громадян недостатньо фактів і конкретики.

Екоінспекція направила листи до Головного управління Національної поліції в Харківській області, прокуратури Харківської області з проханням вжити відповідних заходів реагування. Керівництво лісгоспу вже втрете не допускає екоінспекторів до проведення перевірки. За фактом попереднього недопуску обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Як повідомляли «Коментарі. Харків», одним із підозрюваних у нападі на журналістів телеканалу «112 Україна» в Золочеві виявився бізнес-партер Віктора Сиси, якого називають «головним чорним лісорубом» регіону.

Підписуйтесь на наш Telegram. Буде цікаво!