Легендарній артистці поставили пам’ятник в Харкові: фотоУ Харкові в сквері по вулиці Трінклера відкрили пам’ятник актрисі Людмилі Гурченко.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Міський дозор”.

Пам’ятник виконаний у вигляді композиції, в яку увійшли 15 персонажів з фільмів з її участю. Над ними височить скульптура актриси.

У заході взяли участь харківський міський голова Геннадій Кернес, керівники і співробітники Харківської міськради, шанувальники творчості Гурченко, її друзі, а також останній чоловік Сергій Сенін.

Раніше повідомлялося, пам’ятний знак Героям УПА, самовільно встановлений активістами Народного руху на перехресті вулиць Героїв УПА і Кульпаркивской у Львові, знову намагалися вкрасти. За словами керівника Львівської міської організації Народного Руху України і одного з організаторів встановлення каменю Ігоря Мартинюка, п’ятеро чоловіків, ймовірно, в нетверезому стані спробували завантажити скандальний пам’ятний знак у вантажівку. Однак незважаючи на погрози активні місцеві мешканці завадили їм завершити розпочате.

Нагадаємо, як заявив президент Польщі Дуда після саміту НАТО, в Польщі розуміють претензії України щодо закону про інститут національної пам’яті, однак Україна першою прийняла закон, який визнає діячів УПА борцями за волю і не скасувала його, незважаючи на прохання Варшави.

А поделиться?