Легендарная украинская группа порадовала харьковчанНа годиннику 20:00. У дворі за адресою вул. Сумська, 3 чутно музику. Саме тут знаходиться resto & music hall «Пробка», сьогодні у цьому закладі свято з нагоди триріччя відкриття. Виступ колективу «HeartBeat Brass Band» на літньому майданчику – це початок великого гала-концерту, який продовжать інші талановиті та добре знані харків’яни – гурт «ТНМК». То ж поринемо з головою у святково-музичне дійство, бо далі на нас чекає багато несподіванок.

«HeartBeat Brass Band» – це гурт, музиканти якого грають обробки відомих пісень та джазові композиції. Міні-оркестр з духових, гітари та барабанів розігріває публіку. Мить, і усі присутні на літньому майданчику жваво пританцьовують. Навіть ті, хто до цього не чув цей гурт, одразу закохуються у їх музику. Люди продовжують заходити до «Пробки». А ось повз мене проходять музиканти «ТНМК», менш ніж за годину їх виступ.

На сцені «Пробки» величезний торт. Починається 3D-шоу. На торт проектуються світлини з трирічного життя закладу – життя смачного, неодмінно, з елементами живої музики. До слова запрошують Олександру Рудь – власницю resto & music hall «Пробка». Вона промовляє слова подяки тим, хто працював та працює зараз у її команді, щоби харків’яни мали змогу гарно відпочивати.

Поки техніки готують сцену до виступу «ТНМК», ведучий проводить вже звичний благодійний аукціон. Час очікування спливає швидко. Із колонок чутно звуки гелікоптера, і, наче музичний десант, з’являються музиканти. Аудиторія поринає у сни, слухаючи композицію «Арешт». За нею філософська «Дзеркало». «Ви круті», – каже Фагот. За хвилину звучить «Люба Люба», що повертає мене у інший період життя. Років 15 тому я навчався у школі, саме у цей час «ТНМК» почали набувати популярності. Програму цього вечора продовжує пісня «В наступному», що підіймає питання сенсу життя. Композиція «Українська мрія» – це ніби альтернативна версія державного гімну. Далі – весела та оптимістична «Та ти шо?». Назви пісень «Все тече» та «Ноу кіпіш» дають зрозуміти, що життя прекрасне, незважаючи на проблеми.

«Хто не стрибає, той тверезий, хто не співає, той на роботі», – шуткує Фоззі. «Файне місто Тернопіль» – прекрасна кавер-версія композиції гурту «Брати Гадюкіни». Пісня «Хобіт» – прем’єра, що увійде до нового альбому. Лунають композиції «Все по 8 грн» та «Гупало Василь», «Зроби мені хіп-хоп». Присутні на танцполі «Пробки» розуміють: «Щоб там не було, як би не було, все одно добро закохає зло».

Концерт помалу наближався до закінчення, але без виступу на біс шанувальники ніяк не могли відпустити своїх улюбленців. Були зіграні «Якщо я є», «Вперед, Металіст» та «На дачу». До речі, остання свого часу була записана у дуеті з Міхєєм, що стало поштовхом у русі «ТНМК» вперед. Музиканти прощаються з публікою та йдуть. Публіка на танцполі не поспішає лишати «Пробку», бо бажає повернення «ТНМК» знову. Десять хвилин галасу в очікуванні гурту не проходять марно: музиканти на сцені! «Жупан» та «Гранули» приводять публіку до екстазу, а наостанок лунає пісня «По барабану».

Насамперед, цей вечір запам’ятається як велике культурне дійство, прикрасою якого став концерт-поздоровлення до триріччя «Пробки» гурту «ТНМК». Сьогодні були не тільки привітання й музичний драйв, але й танці з бубном від Фагота та Фоззі без капелюха. Я впевнений, що присутні сьогодні, хто не слухав «ТНМК» раніше або, взагалі, не чув їх, неодмінно, запам’ятають концерт цього чудового харківського гурту, що грав сьогодні у самому серці рідного міста, імхо.

Олег Пічугін

Фото: Oleg Kryptir

Реклама

А поделиться?