Квантова фізика і не тільки: як 8-річний Лев встановив чотири рекорди України (Відео)5 канал

Харків

15.02.2018 23:05

Близько 140 понять у царині квантової та астрофізики довелося запам’ятати 8-річному Леву із Харкова, щоби встановити новий рекорд України. Школяр отримав звання наймолодшого знавця таких визначень

Без хвилювання та з радісним обличчям рекордсмен прямує до мікрофона. Нинішнє досягнення має стати четвертим на рахунку Лева. Для цього навіть створили окрему номінацію. 

За темою

>
Найменший тенісист країни: як 3-річний Дмитрик потрапив до Книги рекордів України

«Наймолодший знавець термінів та тлумачень з квантової та астрофізики», — проголошує керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Квантовою та астрофізикою Лев захопився рік тому. Випадково прочитав про ці науки в Інтернеті, і тепер вивчає їх щодня. Щоб встановити рекорд, має пояснити 140 термінів.

Мама підтримує сина з глядацького залу. Перелік завдань вона складала самостійно. Каже, на це пішло багато часу, а от на приготування до самого рекорду — лише 5 днів. Ольга зізнається: не розуміється ані на квантовій, ані астрофізиці. Та успіхи сина її надихають.

На рахунку хлопчика — три рекорди України. У п’ять років він найшвидше прочитав незнайомий текст. Потім отримав нагороду за найбільшу кількість названих столиць світу, а задля третього рекорду озвучив понад 300 наукових назв живих істот.

Через таку ерудованість Лев з другого класу екстерном пішов у четвертий. Під час встановлення четвертого рекорду пояснює: у тому заслуга саме його мами.

Здібностями Лева у фізико-математичному ліцеї, в якому фіксують рекорд, вражені.

«Геніальних дітей народжується дуже багато, але за даними учених, з них лише 5% реалізують себе як обдаровані по життю», — каже директор фізико-математичного ліцею №27 Юлія Єрьоменко.

За годину рекорд встановлено. 140 термінів Лев роз’яснив без особливих труднощів. Отримавши диплом, хлопець вже думає про наступний — п’ятий. Що запланував собі геній – дізнайтеся у сюжеті:

Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, Харків, «5 канал»

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Рішення для тісних офісів: американські компанії зацікавились створеним українцями диво-шоломом

А поделиться?