Криваве вбивство у Харкові. Вбивця перерізав горло обом студенткам з Туреччини

Январь 3, 2019 21:42Сусіди кажуть, що дівчата жили тихо, ні з ким не спілкувалися.

У Харкові вбили двох громадянок Туреччини. Тіла студенток знайшли у замкненій квартирі. Про те, що дівчата уже три дні не виходять на зв’язок, у поліцію повідомили їхні друзі. Виявилося, що обидві загинули ще 31 грудня від ножових поранень, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Коли правоохоронці відчинили квартиру, побачили безлад та калюжі крові. За даними ТСН, обом молодим жінкам — 20-ти та 22-річній — перерізали горло. До того ж на плиті в кухні були увімкнення всі газові конфорки. Сусіди кажуть, що дівчата жили тихо, ні з ким не спілкувалися.

ВідеоУ Харкові в замкненій квартирі знайшли тіла двох студенток з ножовими пораненнями

Про те, що дівчата — громадянки Туреччини — уже три дні не виходять на зв’язок, у поліцію повідомили їхні друзі. Виявилося, що обидві загинули ще 31 грудня від ножових поранень. 

Цю квартиру дівчата винаймали понад півтора року. Громадянки Туреччини  вчилися у Харкові на медиків. В університеті кажуть, що обидві першокурсниці були старанними студенткамий конфліктів з одногрупниками не мали.

За даними ТСН, незадовго до загибелі одна з дівчат скаржилась батькам на колишнього хлопця, який її начебто переслідував.

Також стало відомо, що власниця квартири, в який жили дівчата, теж померла за кілька тижнів до Нового року. А її онук, який мав опікуватися помешканням, зник. Судячи з профілю чоловіка у соцмережі, нині він перебуває у Москві.

Але у поліції кажуть, що наразі підозрюваних не мають і нікого у розшук не оголошували.  

Батькам дівчат вже повідомили про їхню загибель. Незабаром ті зможуть забрати тіла своїх дітей на батьківщину у Туреччину.

Мар’я Уманська 

А поделиться?