Кривава ДТП у Харкові: один з головних свідків аварії розповів важливу подробицю (Відео)Facebook / Антон Геращенко

Харків

21.03.2018 20:45

За словами Пятеліна, жоден із водіїв, яких обвинувачують у скоєні ДТП, не гальмував перед перехрестям

Жоден з водіїв, яких обвинувачують у скоєні кривавого ДТП у Харкові, не гальмував перед перехрестям, а лише прискорювалися. Судді допитали одного з основних свідків аварії на Сумській, яка сталася у жовтні 2017 року та забрала життя шістьох людей.

За темою

Як передає «5 канал», Роман Пятелін їхав позаду «Фольсквагена», з яким зіткнувся «Лексус» – бачив все на власні очі й одним із перших надавав постраждалим допомогу. Чоловік брав участь у слідчому експерименті та підтвердив свої свідчення, надані на досудовому слідстві.

Він зазначив, що автомобіль Дронова виїхав на перехрестя на дозволений сигнал світлофора. Швидкість не скинув, а лише прискорювався. «Лексус», який їхав напереріз, також не гальмував, а лише намагався ухилитися від удару й здав праворуч. Уникнути зіткнення не вдалося.

«Лексус», коли виїхав на перехрестя, то він при цьому почав ще прискорюватися. У цей час «Туарег» теж почав прискорюватися. Він не гальмував. І прямо переді мною сталося зіткнення», – розповів Пятелін.

Нагадаємо, обом учасникам ДТП – Геннадію Дронову та Олені Зайцевій – закидають порушення правил дорожнього руху. Наступне засідання суду відбудеться 2 квітня, де планують заслухати інших свідків.

Відео за темою

Перекриті вулиці й автозак: у Харкові відтворюють жахливу ДТП – ФОТО

А поделиться?