Кредит та орендований «куток»: Чим «багатий» новий головний слідчий ХарковаНовопризначений начальник слідчого управління харківської поліції Сергій Чиж не має ані квартири, ані автомобіля

Depo.

Сьогодні 12:31

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідна інформація вказана у декларації Чижа про доходи за 2016 рік. У декларації Чиж вказав також дружину та двох синів.

Дружина начальника слідчого управління Вікторія Чиж, згідно з декларацією чоловіка, з листопада 1994 року володіє земельною ділянкою площею 900 кв. м в Карлівці Полтавської області, житловим будинком площею 63,50 кв. м в Карлівці, а також гаражем 35 кв. м. Дата набуття права власності на останній не вказана.

Сам Чиж орендував кімнату площею 17,2 кв. м у Полтаві.

Також він користується автомобілем Opel Astra 2008 року випуску, який належить Анатолію Чижу (ймовірно, батькові правоохоронця). При цьому у декларації за 2015 рік автомобіль такої ж марки та того ж року випуску, яким також користувався Чиж, належав жінці – Людмилі Брижак.

Дружина Чижа працює у ПТУ №50 м. Карлівка, де за 2016 рік заробила 99 735 грн. Сам Чиж заробив за рік 141 532 грн, отримав 920 грн у якості щорічної разової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій від Полтавської ОДА, а також 3 351 грн процентів від «Приватбанку».

При цьому в декларації за 2015 рік Чиж вказував отримання кредиту в «Приватбанку» на суму понад 7 тис. грн. У декларації про доходи за 2016 рік кредит не згадується.

Як повідомляв Depo.Харків, наказом начальника облуправління на посаду заступника начальника ГУ НП України в Харківській області — начальника слідчого управління призначено Сергія Чижа.

До призначення у Харкові Чиж очолював слідче управління полтавської поліції.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

А поделиться?