Краса навколишнього світу в чарівних картинах українського художника Дмитра КалюжногоЩо в світі є краса? Роботи художника Дмитра Калюжного в повній мірі відповідають на це питання.

І нам складно сперечатися з українським майстром. Чудова природа, ніжні квіти і чарівні жінки. Цей перелік можна продовжити і у цього продовження, цілком ймовірно, не буде кінця. Навколишній  світ дійсно прекрасний.

Дмитро Калюжний, талановитий сучасний художник, народився в 1975 році в Харкові, Україна. Отримав художню освіту в Харківському державному коледжі мистецтв, потім продовжив навчання в Харківській державній академії мистецтва і дизайну, де отримав ступінь магістра мистецтв, займаючись під керівництвом професора А. А. Хмельницького. У числі іншого вивчав мистецтво фрески і мозаїки.

Після закінчення Дмитро викладав відновлення монументального живопису в цьому ж університеті і був керівником проекту реставрації настінного живопису в Крестововоздвіженской церкви, в місті Ізюм (Україна). Більшу частину свого часу Дмитро присвячує живопису. Він член Спілки молодих художників України. Зараз живе і працює в Харкові, Україна.

Митець брав участь у багатьох українських виставках. Регулярно представляє свої роботи на аукціонах Крістіс. Працює в жанрі пейзажу, оголеної натури, жанрової композиції.

Смотрите также

Художник Олекса Грищенко — «український розбійник», який отримав всесвітнє визнання

Удивительные и сентиментальные полотна французского художника Леона Базиля Перро

«Я человеческий художник и без людей мне в формате холста дико скучно»: эмоциональные портреты украинской художницы Ольги Штейн

А поделиться?