КП нищить “зелений” символ Харковафото активистов

Природозахисники в жасі. Недолугість комунальників перетворила окрасу міського центру на майбутнє джерело інфекцій з понівеченими соснами та зруйноавними захисними конструкціями. Ігноруючи усі можливі нормативи будівництва було пошматувано коріння дерев, будівельні матеріли хаотично позвалювали на купи.

Жодних документів, які б могли адекватно пояснити навіщо це все робити будівники немають, а креслення не відповідають ні фактично виконаним роботам, ні нормативам.

-Пошкоджено 16 сосен. Вісім було викорчовано раніше. Дощ, що недавно пройшов — змив щебінку та навезений чорнозем. Якщо вони продовжать у тому ж дусі — це все потече на вул. Клочківську! Причому ми дізналися, що у проекті було закладено будівництво дитячих майданчиків, додаткових доріжок та нової дринажної системи. Це остаточно вб’є Соснову Гірку, — каже Олена Хітяєва координатор проекту “Врятуємо соснову гірку”

Активісти кажуть, що звернулися за консультацією до НДІ ім. Г. Висоцького. Там кажуть, що потрібно зараз же припиняти роботи. І на протязі року наглядати га Сосновою Гіркою. “Харківзеленбуд” начебто зрозумів активістів. Ті кажуть, що мають надію, що комунальники зупинуть руйнацію зеленого куточка. Але якщо цього не станеться, то активісти будуть звертатися до прокуратури.

Реклама

А поделиться?