Ковельчанин став найкращим воротарем на турнірі з міні-футболуМинулої неділі у Луцьку в залі ОДЮСШІ відбувся турнір з футзалу серед ветеранів спорту пам’яті Миколи Романюка.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У ньому взяли участь 4 команди: «Абориген», ФК «Ветеран — Лучеськ» (Луцьк), ФК «Волноваха» (Донецька область), «Наше місто» (Ковель).

Змагання проходили за коловою системою. Ігри проводились у 2 тайми по 12 хвилин кожний. Глядачам було цікаво спостерігати за діями досвідчених спортсменів.

У першому матчі ФК «Ветеран — Лучеськ» переміг «Абориген» з рахунком 3 : 0. У другому зійшлись команди з Ковеля та Волновахи. 2 : 0 на користь ковельчан, серед яких відзначились Олександр Богдан та Віктор Воєводський. У третій грі наші футболісти поступились ФК «Ветеран — Лучеськ» (1 : 3). Далі досвід і майстерність продемонстрували футболісти з Волновахи і луцького «Аборигена»: рахунок 2 : 1 на користь донеччан. У передостанньому матчі «Наше місто» виграло в «Аборигена» (1 : 0), а в останньому — ФК «Ветеран — Лучеськ» переміг ФК «Волноваха» (3 : 0).

На урочистому закритті змагань командам-призерам та переможцям було вручено кубки та грамоти, а гравцям – медалі. Найкращим воротарем турніру було визнано представника команди «Наше місто» Вадима Логвінова.

А поделиться?