Коронавірус в Україні: на Харківщині зафіксовано один випадок – у Тернопільській області вже 15На Харківщині лабораторно підтверджено перший випадок коронавірусу, хоча формально він ще залишається в статистиці як підозра, оскільки потрібне підтвердження національної лабораторії в Києві. Про це розповіла головний державний санітарний лікар Харківської області Любов Махота на UA:Харків.

За темою

«Буквально, я до вас ішла в студію, як мені повідомили. Деталей я ще розказати вам не можу, але є підозра, є лабораторно підтверджений випадок у місті Харкові. Він не обліковується, оскільки алгоритмом ВООЗ передбачено обов’язкове підтвердження в національній референс-лабораторії в місті Києві. Якщо там буде підтверджений цей випадок, тоді він буде обліковуватися вже за Харківською областю», – сказала Махота.

Раніше коронавірус уже було підтверджено у двох мешканців Харківщини – заступника голови облради Володимира Скоробагача та його дружини, але оскільки вони перебували на час проведення діагностики в Києві, ці випадки не реєструвалися за Харківською областю.

Водночас, згідно з даними ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», станом на 22:45 хв. 25 березня в Тернопільській області зареєстрували 15 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, 1 – летальний. Про це повідомила Тернопільська міська рада.

Нагадуємо, міський голова Тернополя Cергій Надал в ефірі програми «ІнфоВечір» на «5 каналі» розповів про те, як місто бореться з поширенням коронавірусу.

Як повідомляв 5.UA, в Україні зафіксовано 145 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Читайте за темою

#IStayHomeFor: Світові знаменитості показали, заради кого вони залишаються вдома – зворушливі фото