Комунальники Кернеса серед літа другу добу тримають харків’ян без водиВодопостачання після понад доби ремонтних робіт мали відновити о 14:00, однак станом на 20:00 води досі немає

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків мешканці Холодногірського району, у будинках вже другу добу немає водопостачання.

Оголошення про відключення води з 8:00 10 липня до 14:00 11 липня – на час проведення ремонтних робіт, з’явилося на під’їздах будинку по вулиці Волонтерській у день початку ремонту. Станом на 14:00 водопостачання не відновили.

На «гарячій лінії» КП «Харківводоканал» близько 15:00 повідомили, що воду планують дати до 18:00 «у повному об’ємі», однак у вказаний час водопостачання не відновили.

Після 18:00 у міській диспетчерській службі заявили, що «систему вже заповнюють» і вода має з’явитися за годину-півтори, однак станом на 20:00 води немає. Під час повторного дзвінка оператор повторила вказану інформацію, зазначивши нові терміни – 21:00-21:30.

Тим часом люди стоять у чергах, щоб набрати воду у автоматах та спеціалізованих кіосках. При цьому жодного оголошення про продовження термінів робіт на під’їздах немає.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на першому поверсі висотки згорів ритуальний магазин.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у
Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;