Команда Івано-Франківщини здобула перемогу у чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту. ФОТОДата публікації: 2017.07.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 15

На стадіоні аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС у Харківській області, відбувся чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Шістнадцять команд із різних регіонів України взяли участь у спортивних перегонах.

Упродовж трьох днів понад 100 юнаків віком від 12 до 18 років змагалися у підійманні штурмовою драбиною на 2-й та 3-й поверхи навчальної вежі, долали стометрову смугу з перешкодами та пожежну естафету 4х100 метрів, а також виконували вправу з бойового розгортання від мотопомпи, інформують «Вікна» з посиланням на прес-службу Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Учасники змагань підтверджували або покращували свої результати у спритності, силі, витривалості, але усі демонстрували вміння і навички роботи в одній команді.

7 липня спортсмени змагались у бойовому розгортанні. Цього ж дня відбулося урочисте закриття змагань та нагородження. Третє місце виборола збірна команда Миколаївської області, срібним призером змагань стала команда з Києва, а переможцем чемпіонату – команда Івано-Франківської області.

Реклама

А поделиться?