Кернес виписав 10 тис. грн премії та грамоту власнику фірми, що заробляє на тендерах меріїХарківська міськрада преміювала голову правління ПАТ «Трест Житлобуд-1» Олександра Харченка та почесного консула Туреччини в місті Харкові Володимира Білого

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 17 жовтня, під час сесії Харківської міськради.

Так, за «вагомий внесок» у промисловість, підприємництво, будівництво, транспорт та зв’язок 10 тис. грн премії та грамоту міськради отримав голова правління ПАТ «Трест Житлобуд-1» Олександр Харченко. Ще 10 тис. грн премії та грамоту міськради за зміцнення міжнародних зв’язків отримав почесний консул Туреччини в місті Харкові Володимир Білий.

ПАТ «Трест Житлобуд-1» є постійним переможцем тендерів Харківської міськради. Зокрема, саме цьому підприємству мерія замовила роботи у зоопарку.

Також ПАТ «Трест Житлобуд-1» має провести ремонт у мерії вартістю 1,8 млн грн. Мова йде про ремонт з облаштуванням підйомників для осіб з інвалідністю. При цьому у багатоповерховій міськраді новий ліфт для маломобільних груп населення зроблять лише до другого поверху, де розташований кабінет мера Харкова.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі громадського транспорту постраждали троє людей.

А поделиться?