Кернес відповів Зеленському на зауваження про опалення, але харків`яни продовжують скаржитися на холодні батареїМер Харкова Геннадій Кернес прокоментував слова президента України Володимира Зеленського про те, що в Харкові всюди холодно. Відповідний пост він оприлюднив у своєму офіційному Telegram-каналі.

«У місті на 100 відсотків підключена соціальна сфера, включаючи лікарні, дитячі садки, школи і т.д. На 92 відсотки опалюється житловий фонд і роботи по включенню інших будинків — ведуться цілодобово. З більш, ніж 7 000 житлових будинків комунальної власності, на день вашого приїзду в Харків гаряча вода була відсутня лише в 420 будинках. Вона там з’явиться протягом декількох днів, адже ведуться технологічні роботи», — написав Геннадій Кернес.

Він додав, що, на його думку, з усіх великих міст України, Харків входить в опалювальний сезон якісно і в рамках технологічних процесів.

Втім, харків’яни в різних районах продовжують скаржитися на відсутність опалення. Найбільше обурені мешканці центру міста, не скрізь тепло є на Олексіївці. Користувачі соціальних мереж повідомляють, що опалення не включили в будинках на проспектах Людвіга Свободи, Перемоги, Науки, вулицях Саперній і Олексіївської.

При цьому, як повідомляв раніше портал «Коментарі. Харків», заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Харківської міськради Андрій Руденко поділився, що в зірваному опалювальному сезоні на Харківщині винен теплий жовтень.
«Ну, ви ж не забули, що жовтень був дуже теплий, і люди почали скаржитися, тому що включили тепло. Після цього ми зробили перенесення, почали включати потрохи, а потім різке пішло похолодання. Тепер люди почали кричати, що «ой-ой, дуже холодно», але зараз потрібно розкочегарити. І зараз усувають дефекти. Ситуація дуже проста: тепло подали — рвонуло, тепер люди (співробітники ХТС — прим. авт.) вже треті вихідні працюють саме на магістральних дефектах в Шевченківському, Київському, Слобідському районі і частково проблема є в Індустріальоном «, — розповідав Руденко.

Також «Коментарі. Харків» писали про те, що перше питання президента Володимира Зеленського під час наради в Харкові 6 листопада стосувався того, чому в місті так холодно.