Кернес шукав у Полтаві «3G», а його адвокат хвалилася «десятим» АйфономНадежный источник

Володимир Паршевлюк

Журналіст

Суд над мером Харкова перетворюється на безкінечну епопею. 9 липня відбулося чергове засідання, а 10 липня на любителів «Санта-Барбари» очікує чергова серія нудного серіалу.

Чергове засідання вже традиційно не викликає ажіотажу ні у журналістів, ні у громадськості Полтави. Під час слухання справи місця у залі займають лише три представника ЗМІ та кілька вільних слухачів. Геннадія Кернеса також традиційно привозять на засідання із запізненням. Охоронці – також традиційно – оточують мера Харкова з усіх боків. Деякий час Геннадій Кернес спілкується зі своїми адвокатами. Потім прохає підключити телефон до мережі Інтернет. Wi-Fi знайти не вдається, тому юристи і помічники гуртом шукають у залі «3G-покриття».

Один із адвокатів – Олександр Гунченко – жартує, що у залі засідань таке покриття є лише у одному місці:

-Ми минулого разу перевіряли – 3G ловить тільки на місці судді!

Зрештою, до Інтернету мобільний Кернеса таки підключають. Доки міський голова Харкова щось шукає у світовій мережі, інша його захисниця – адвокат Юлія Плетнева – спілкується із двома іншими підозрюваними, Віталієм Блінніковим та Євгеном Смицьким. Говорять не про справу – Юлія Плетнева розповідає охоронцям Кернеса про переваги «десятого» Айфону. І зауважує, що навіть із тріснутим склом він працює безвідмовно.

Щодо самої справи, то і цього разу нічого цікавого у суді не трапилося. На засідання знову не з’явилися ні свідки обвинувачення, ні прокурори. Пояснення цьому знайшли досить швидко. Суддя Андрій Антонов повідомив, що до канцелярії суду надійшла заява про відвід судді. Розглянути її мають о 10:30 10 липня, а тому і слухання у самій справі перенесли на наступний день – на 11:00.

Нагадаємо, завтра «0532» та Комітет виборців України проведуть черговий прес-сніданок щодо судової реформи — гостем цього разу буде суддя Адмінсуду Ігор Шевяков.

А поделиться?