Керівник харківського вишу під «захистом» правоохоронців легалізовував мігрантівУ Харкові припинили діяльність злочинців, які займалися незаконною легалізацією мігрантів

Depo.

Сьогодні 11:56

ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у Східному регіональному управлінні ДПСУ.

За даними прикордонників, громадян В’єтнаму, Китаю, Сирії, Іраку та Нігерії незаконно «легалізовували» на території України шляхом фіктивної реєстрації у вищих навчальних закладах Харкова.

В результаті слідчих дій, обшуків, допитів та судових експертиз отримані докази скоєння встановленими особами злочинів, передбачених низкою статей Кримінального кодексу України. Додатково порушено понад 100 кримінальних проваджень за незаконне переправлення осіб через державний кордон та за підроблення документів, печаток, штампів та бланків.

У скоєнні злочинів повідомлено ключовому фігуранту провадження — керівнику одного із вищих навчальних закладів.

«Дана посадова особа, фактично являючись організатором каналу легалізації незаконних мігрантів, на підставі фіктивної реєстрації псевдостудентів, за сприяння окремих представників правоохоронних органів забезпечувала оформлення громадянам В’єтнаму посвідок на тимчасове проживання в Україні, що використовувались останніми, в тому числі, для безперешкодного перетинання державного кордону», — сказано в повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські чиновники незаконно роздали землю біля водосховища.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

А поделиться?