Капитальный ремонт внутриквартальной дороги по улице Дарвина 3/525 июля 2017, 14:45

 

Позитивно відзначать роботу і шляховиків мешканці двору по вулиці Дарвіна, 3/5. Сьогодні там були роботи з капремонту внутрішньоквартальної дороги та тротуарів.

Якісна внутрішньоквартальна дорога з пішохідними зонами. Саме така невдовзі буде у мешканців двору по вулиці Дарвіна, 3/5. Це у Київському районі. Наразі над цим посиленно працюють шляховики. А ще зовсім недавно картина у цьому дворі була зовсім інша. По дорозі — не проїхати, тротуарами — не пройти. Тож мешканці будинку звернулися до районної адміністрації та мерії з проханням провести ремонт проблемного об’єкту, що приносив чимало клопоту не тільки автовласникам, а й пішоходам. 

Кирило Стефанович начальник ділянки підрядної організації

О том, что капитальный ремонт покрытия не производился в данном дворе давно свидетельствовали те ямы на проезжей части и на тротуаре, которые мы увидели в начале производства работ. Некоторые из них достигали 20-30 см. (СК) Во время дождей в них скапливалась вода, что приносило неудобства жителей двора всей прилегающей территории. 

Перед викладанням нового асфальтобетонного покриття комунальники провели повний демонтаж залишків старого асфальту, засипали всю внутрішньокварталку щебенем. Також демонтували пошкоджений від часу бордюрний камінь. 

Кирило Стефанович начальник ділянки підрядної організації

На данный двор ушло порядка 70 тонн щебня. Было заменено 700 метров погонных бордюрного камня и 300 метров погонных поребрика. На пешеходные зоны будет уложено 45 тонн асфальтобетона, на внутриквартальные дороги планируем уложить 240 тонн асфальтобетона. 

Закінчити асфальтування двору по вулиці Дарвіна, 3/5 та прилеглого по Пушкінській 50/52 шляховики планують вже до вечора. Насьогодні роботи з відновлення внутрішньоквартальних доріг, за словами профільного Департаменту, тривають по всім районам Харкова. У планах шляховиків на цей рік відновлення понад 300 проблемних доріг у дворах міста. 

А поделиться?