Как Саакашвили харьковчане встречали16 октября 2017, 14:29

 

Гучні заяви про краще життя та епічна втеча. Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі відвідав Харків зі своєю агітаційною політкомпанією.

Харків як майданчик для власного політичного піару. Його мінулої неділі вирішив використати одіозний політик, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі. Зустріч зі своїми прихильниками призначив під памятніком Кобзарю. Сам особливо не поспішав до своїх прибічників, приїхав на півгодини пізніше і перше, що зробив — став позувати для селфі.

Гучні обіцянки кращого життя лунали від Саакашвілі без зупину — так, що навіть апаратура не витримувала та кілька разів виходила з ладу. Скоріш за все, організатори піар-акції не подивилися на прогноз погоди. 

Та втім, Саакашвілі і тут найшов спосіб аби для власного піару, наголосив що все це провокація проти нього. Мовляв, справа рук недоброзичливців.

І продовжив свою агітацію, в працюючий мікрофон, кабель звукопідсилюючої апаратури якого, за словами самого ж Саакашвілі перерізали. Та навіть його прибічникам подобалося далеко не все, що він проголошував з підніжжя памятника Кобзарю. 

 -Зачем вы такое говорите, как вам не стыдно!

Після години обіцянок люди, які прийшли на мітинг хотіли задати питання. Проте екс-президенту Грузії вони прийшлися недовподоби. Причиною конфлікту стало питання, поставлене учасником АТО. Який розкритикував дії колег-реформаторів Саакашвілі.  

— На полпути, те люди, которые были частью вашей команды оставили свои посты и мало того. Ещё отказались от гражданства и опять приняли грузинское. Плохо и то, что вы не говорите о тех, кто на войне. А вот в этой ситуации, которая сейчас складывается кто будет нести ответственность? Когда у нас на западе сейчас сепаратист поднимается. У нас в стране всё плохо и все целятся на Украину с одной единственной целью — развалить её. Вы считаете, что сегодня именно тот самый момент когда надо участвовать в таких событиях?! 

Саакашвілі звинуватив харків’янина в замовному характері питання і відмовився відповідати, після чого група підтримки АТОшніка стала вимагати відповіді. В результаті між прихильниками Саакашвілі і молодими людьми стався конфлікт.

— Пацаны АТОшники! Почему он не воюет?! Потому что у него несколько миллионов долларов. В Грузии чего его посадить хотят?! 

А зовсім поруч сталася ще більш неприємна ситуація. Харків’янам, які проходили повз пам’ятника Шевченка та зупинились аби висловити свою думку не схожу з позицією прихильників Саакашвілі дісталося на горіхи від них. Хлопець з табору прибічників Саакашвілі розпилив балончик зі слізогінним газом. 

Ганна харків’янка, постраждала на акції Саакашвілі

Мы просто стояли и высказывали своё мнение, а мнения у каждого человека разные, и мы живём в демократической стране «де свобода думки». Мы просто сказали, что мы хотим жить в красивом и хорошем городе. И тут началось то, что я бы назвала, что это люди с неадекватными действиями. Он вытащил и брызнул. Всё! 

Сергій харків’янин, постраждав на акції Саакашвілі

Подошёл со спины, мы его даже не видели. Он задал вопрос «Что происходит?!» и только я поворачиваюсь — тут сразу струя прямо в глаза и в лицо. Сразу жжение нереальное. Глаз затёк, спасибо что здесь была скорая помощь и люди, которые обработали чем-то. 

На цьому піар-акція від Саакашвілі скінчилася. Його не хвилювало, що поруч напали на людей. Спокійно позував перед камерами наче так і треба. А згодом розвернувся і поїхав по своїм справам.

 — Удачи вам! Удачи Харьков! Спасибо огромное! Давайте вместе побеждать! 

А поделиться?