Юлия Светличная и Изабель Дюмон наметили план сотрудничества на 2018 год27 октября 2017, 14:23

 

Нові напрямки співпраці між Харківщиною та Францією. Їх обговорили голова області Юлія Світлична та посол Франції в Україні.

Губернатор Юлія Світлична провела зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон. У ході зустрічі були обговорені вже реалізовані й існуючі на даний момент проекти співпраці, а також позначені сфери для подальших двосторонніх відносин.

Ізабель Дюмон Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні

Це мій першій візит до Харкова, як ви знаєте. Для мене дуже важливо з вами зустрітися, тому що я знаю до якої степені ви розвиваєте регіон. Мы открыли почётное консульство примерно полтора года назад и я уже сама чувствую отношение, как всё развивается. Но я согласна с вами, что недостаточно, мы обе хотим больше. 

Юлія Світлична підкреслила, що пріоритетною для Харківської області сферою докладання спільних зусиль є активізація економічних взаємин і бізнес-контактів.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Мне бы хотелось с вашей стороны поддержки по приглашению бизнеса и инвесторов французской стороны в Харьковскую область. Чтобы они ознакомились с возможностями и потенциалом нашего региона для дальнейшего сотрудничества в части как кооперации, так и организации и открытия новых производств. 

Юлія Світлична також зазначила, що є велика зацікавленість у відновленні роботи проекту з навчання держслужбовців регіону у французькому Ліллі. Така програма працювала у попередні роки. З навчальними візитами Францію відвідали понад 60 осіб — як студентів вишів, так і держслужбовців. Ізабель Дюмон підтримала ідею відновлення роботи такої програми і висловила бажання представити проекти, запропоновані Харківською областю, під час Дня України в Парижі, який відбудеться 14 грудня.

Ізабель Дюмон Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки до Україні

Мы знаем о том, что у вашего региона большой потенциал, мы об этом знаем. Когда вы говорите, чтобы мы открыли предприятия, это важный пункт, потому что их очень мало. Недостаточно. Я тоже хочу, чтобы они открылись. Дело в том, чтобы они открылись для того, чтобы они чувствовали, что им есть, что делать. Что есть проекты. Мне бы очень было интересно или сегодня или в следующий раз более конкретно в каких сферах можно было бы инвестировать. 

Юлія Світлична підкреслила, що з боку керівництва області іноземним інвесторам, що прийдуть на територію регіону, буде надаватися повна підтримка. Губернатор доручила підготувати і представити інвестиційні проекти для французької сторони.

А поделиться?