Японія готова поставити обладнання для харківського військового шпиталюЯпонія готова реалізувати новий проект із постачання обладнання до медичних установ Харківської області, в яких проходять лікування та реабілітацію учасники АТО, заявляє заступник глави місії, радник-міністр Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

«Це поставка обладнання до Харківського обласного шпиталю», — заявив М.Харада на зустрічі з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною.

Як повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації, Ю.Світлична зазначила, що Харківська область зацікавлена у реалізації таких проектів, що сприяють зміцненню матеріальної бази і медичних установ, в яких проходять лікування та реабілітацію воїни АТО, а також готова брати участь у продовженні реалізації проекту із енергозаміщення і в програмі уряду Японії, що стосується сфери екології.

«Харківська область може ефективно реалізовувати ті проекти, які Японія впроваджує на території України», — сказала Ю.Світлична.

Вона також запропонувала М.Хараді розглянути варіанти реалізації програм у сфері освіти і науки — зокрема, можливості підвищення кваліфікації харківських викладачів і студентів — зокрема із вишів, які готують фахівців у сфері IT.

У свою чергу М.Харада повідомив, що планує зустрітися з представниками харківських IT-компаній, а також запропонував наступної весни запросити представників японських компаній до Харкова, щоб вони могли побачити, можливості, які є в регіоні.

Ю.Світлична пообіцяла, що з боку обладміністрації буде надано необхідну допомогу для підготовки такої зустрічі. «Ми підготуємо всю необхідну інформацію і допоможемо зібрати представників бізнесу, в яких є зацікавленість у співпраці в тому напрямку, який буде цікавий нашим японським партнерам», — сказала вона.

Реклама

А поделиться?