Як у аеропортах Харкова та Києва готуються зустрічати звільнених заручників – включення (Відео)
У «Борисполі» чекають на звільнених українців

5 канал

Київ
Харків

27.12.2017 20:26

Родичів серед присутніх у «Борисполі» поки немає – вони перебувають у столичному готелі. Говорять, що їхати на летовище поки не збираються, адже за їхніми даними літак затримується

Звільнених із полону бойовиків українських бранців очікують нині в Харківському міжнародному аеропорту – там зібралися їхні рідні та друзі, а також кореспондентка.

Також їх чекають і в «Борисполі», куди їх мають доправити військовим літаком з Харкова. Серед тих, хто зібрався їх там зустріти, менша частина, то родичі – чимало українців відгукнулися на акцію «Зустрінь_своїх», яку оголосили у соцмережі. Подробиці з летовища розповіла кореспондент «5 каналу» Леся Головата.

За темою

>
Момент возз’єднання: активісти чекають звільнених заручників у «Борисполі»

Коли саме прибуде до Києва літак із полоненими – невідомо. Але в «Борисполі» зібралося вже кілька сотень активістів. Також повністю підготовлені п’ять карет швидкої допомоги та п’ять автобусів, якими і будуть роз’їжджатися звільнені з ОРДЛО.

Родичів серед присутніх поки немає – вони перебувають у столичному готелі. Говорять, що їхати на летовище поки не збираються, адже за їхніми даними літак затримується.

Усі ж, хто перебуває у «Борисполі» – у надзвичайно піднесеному настрої. Кажуть, що «зустрічають тут своїх», хоча й ніколи їх не бачили. Але більшість – чи то цивільних з квітами й транспарантами, чи то АТОвців – говорять, що «Ми – це єдина родина» і прийшовши сюди, вони віддають свою шану і подяку звільненим.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею на тему:

Автобуси, однострої, напруження: як проходить наймасштабніший обмін заручниками – ФОТО

А поделиться?