«Я віддала б півжиття». Як Зайцева вимолювала прощення в родичів загиблих в аварії у ХарковіДівчина визнала свою провину в смертельній аварії.

Сьогодні, 13 грудня, в Харкові відбувається суд над Оленою Зайцевою. Вона визнала свою провину в аварії 18 жовтня, унаслідок якої загинули шість людей. Під час засідання суду вона прохала в родичів загиблих прощення.

Про це передає кореспондент ТСН.

«Я співчуваю і прошу у вас пробачення. Я знаю, що це нічого не змінить, але, будь ласка, вибачте мене, якщо зможете. Я дійсно молюся щодня за загиблих і потерпілих. Якби можна було все повернути, я віддала б півжиття. Я ніколи більше не сяду за кермо. Я не хотіла, щоб так сталося. Вибачте, будь ласка», — сказала Зайцева в суді.

Вона також відкинула звинувачення, що вона – ніби наркоманка.

«Я знаю, що всі вважають, що я — наркоманка. Я не хочу, щоб у першу чергу потерпілі вважали, що винуватицею ДТП є наркоманка. Я не наркоманка. Я ніколи не вживала наркотики. Для мене це небезпечно через мої травми. Якщо щось з наркотичних засобів я прийму, для мене це може бути смертельним результатом», — сказала дівчина.

Зайцева визнала свою провину.

«Я визнаю свою провину. Я готова нести відповідальність і готова понести покарання, яке дасть мені суд. Але, будь ласка, вибачте мене. Це сталося не під якимось препаратом. Будь-які речовини, які у мене знайшли в крові, — це від знеболюючих, які я іноді приймаю через свою проблеми. Будь ласка, вибачте мене», — зазначила вона.

Нагадаємо, кривава аварія сталася 18 жовтня у Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, після чого протаранив натовп. П’ятеро людей загинули на місці, ще шістьох забрали до лікарні у тяжкому стані. 26 жовтня стало відомо, що на лікарняному ліжку померла ще одна дівчина.

Зайцевій було призначено два місяці ув`язнення без права на внесення застави. Її родина оприлюднила звернення до сімей усіх постраждалих та загиблих, у якому попросила пробачення за доньку та запропонувала матеріальну допомогу. 

Згодом під варту було взято Геннадія Дронова — другого учасника ДТП. Підозру йому оголосили після низки експертиз. Слідчі заявили, що водій Volkswagen поїхав на жовтий колір світлофора, що могло стати однією з причин зіткнення. 

А поделиться?