“Я вчилась дихати по-новому”: постраждала у харківський трагедії вразила подробицями з життяПостраждала у масштабній харківській трагедії Оксана Євтєєва (Берченко) розповіла про те, як вчилася заново дихати та ходити. Жінка втратила у ДТП чоловіка та рідну сестру, зараз вчиться жити по-новому.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Статус”, постраждала розповіла, що вона не могла повірити у серйозність того, що трапилося. Як прийшла до свідомості, то відразу хотіла йти, думала, що через 2-3 тижні все заживе. Найбільше чекала, що прийдуть її найближчі люди, підтримають і все буде добре, однак, їх вже не було в живих.

Коли Оксану виписали із лікарні, вона тоді навіть жодного разу не вставала. Зараз вчиться робити перші кроки. Нога не хоче згинатися, тому треба постійно ходити в басейн, робити фізичні вправи. Жінка зізнається, що страждає від безсоння, коліно вночі сильно ниє, боїться, що не зможе взагалі ходити, адже зараз зовсім не виходить. Через черепно-мозкову травму сильно болить голова, лікарі говорять, що наслідки аварії можуть проявлятися протягом 2 років. Зараз потрібно проходити обстеження кожні 6 місяців.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, у Харкові 19 лютого відбулося судове засідання щодо справи масштабного ДТП. Було конвойовано двох підозрюваних: Олену Зайцеву та Геннадія Дронова. Дівчині стало зле у залі суду, але вона швидко повернулася до клітки з пляшкою води. 

Нагадаємо, що Оксана Євтєєва (Берченко), яка втратила чоловіка і сестру в результаті ДТП в Харкові, дала перше інтерв’ю. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?