»ХТЗ» побачать не тільки на постаментахКерівники Полтавщини та її провідні аграрії побували на Харківському тракторному заводі. Вони оглянули його цехи, де після тривалого затишшя відновлено виробництво, та готову продукцію, яка тільки-но зійшла з конвеєра.

При цьому повпреди сільгосппідприємств висловлювали свої побажання конструкторам і виробникам потужних машин та, як то кажуть, прицінювалися до них. Констатуючи: вони справді дешевші за імпортні. Та й запроваджена урядовцями програма компенсації аграріям до 20 відсотків вартості придбаної ними вітчизняної сільгосптехніки є досить привабливою.

Однак чи так само безперебійно, як імпортні аналоги, працюватимуть харківські трактори на полях? Чи не доведеться витрачати левову частку часу, зусиль і коштів на їхні ремонти, обслуговування, заміни вузлів і агрегатів? Щоб випробувати продукцію ХТЗ у роботі, заводчани та гості домовилися вже наступної весни влаштувати для неї своєрідний тест-драйв на ланах Полтавщини.

Саме там тестуватимуть її не лише виробники цієї техніки та її потенційні покупці, а й механізатори, котрі щодня сідають у кабіни тракторів і комбайнів. Підсумовуючи побачене на заводі, голова ОДА Валерій Головко, який очолював делегацію полтавців, та знані аграрії регіону висловили сподівання на те, що вже в найближчому майбутньому трактори марки «ХТЗ» можна буде побачити не тільки на постаментах і в музеях…

Василь НЕЇЖМАК.

Полтава.

Голос України

А поделиться?