»ХТЗ» побачать не тільки на постаментах


Керівники Полтавщини та її провідні аграрії побували на Харківському тракторному заводі. Вони оглянули його цехи, де після тривалого затишшя відновлено виробництво, та готову продукцію, яка тільки-но зійшла з конвеєра.

При цьому повпреди сільгосппідприємств висловлювали свої побажання конструкторам і виробникам потужних машин та, як то кажуть, прицінювалися до них. Констатуючи: вони справді дешевші за імпортні. Та й запроваджена урядовцями програма компенсації аграріям до 20 відсотків вартості придбаної ними вітчизняної сільгосптехніки є досить привабливою.

Однак чи так само безперебійно, як імпортні аналоги, працюватимуть харківські трактори на полях? Чи не доведеться витрачати левову частку часу, зусиль і коштів на їхні ремонти, обслуговування, заміни вузлів і агрегатів? Щоб випробувати продукцію ХТЗ у роботі, заводчани та гості домовилися вже наступної весни влаштувати для неї своєрідний тест-драйв на ланах Полтавщини.

Саме там тестуватимуть її не лише виробники цієї техніки та її потенційні покупці, а й механізатори, котрі щодня сідають у кабіни тракторів і комбайнів. Підсумовуючи побачене на заводі, голова ОДА Валерій Головко, який очолював делегацію полтавців, та знані аграрії регіону висловили сподівання на те, що вже в найближчому майбутньому трактори марки «ХТЗ» можна буде побачити не тільки на постаментах і в музеях…

Василь НЕЇЖМАК.

Полтава.

Голос України

А поделиться?