ХТЗ планує будівництво індустріального паркуНовини

Харківський тракторний завод визначив новий етап розвитку, який полягає у створенні на базі підприємства сучасної багатофункціональної екосистеми для бізнесу.

Про це повідомляється на офіційній сторінці заводу у Facebook.

В склад нової екосистеми ввійдуть потужний індустріальний парк, комплекс з науковою, технологічною та технічною базою для реалізації інноваційних проектів (технопарк), а також логістичний, освітній і дослідницький центри.

Для реалізації проекту власник ХТЗ Олександр Ярославський запрошує до співпраці вчених і студентів Харкову.

Наразі про готовність брати участь у відновленні діяльності ЗТХ заявили студенти Харківського державного університету харчування та торгівлі.

«Зараз у нас планується великий проект по реконструкції ХТЗ. Я думаю, що будуть інвестиції близько $2-3 млрд. Ми почали тільки вчора, а будемо співпрацювати роками. Це дуже цікаво з точки зору професійного використання. Мені завжди подобаються проекти, які тримають у тонусі», — зазначив Олександр Ярославський.

Раніше ми писали, що ХТЗ збільшив обсяги виробництва. Це стало результатом інвестицій Олександра Ярославського в сумі 230 млн грн, 40 млн грн з яких завод вже освоїв на модернізацію обладнання.