Хто з харківських депутатів не голосував за підвищення пенсій українцямТроє харківських нардепів взагалі були відсутні під час розгляду та голосування Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» 

Depo.

Сьогодні 12:10

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, згідно із списком поіменного голосування, опублікованим на сайті Верховної Ради, вчора, 3 жовтня, під час голосування у сесійній залі були відсутні троє харківських депутатів – Дмитро Святаш від фракції «Відродження», Дмитро Шенцев від фракції «Опозиційний блок» та позафракційний Євген Мураєв.

При цьому проти ухвалення закону проголосували Дмитро Добкін від фракції «Опозиційний блок» та Михайло Добкін, який також представляв фракцію «Опозиційний блок», але вчора ж заявив про вихід із неї.

Як повідомляв Depo.Харків, за відповідне рішення проголосували 288 парламентарів. До другого читання депутати розглянули 2 151 поправку до документа.

Ухвалення законодавчого акту дозволило підвищити пенсії понад 9 млн українців. З них понад 5,6 млн отримають осучаснені виплати: тобто у формулі розрахунку пенсії буде враховуватися не середня зарплата протягом трьох років до моменту виходу на пенсію, а просто середня зарплата за минулий рік. Таким чином, інфляція не буде «з’їдати» виплати «старим» пенсіонерам.

А мінімальна пенсія віднині буде 1 452 грн.

Пенсійний вік залишатиметься 60 років.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?