Хлопчик, який трагічно загинув у Харкові, важив у 2,5 рази менше норми, — лікарТрирічного хлопчика доставили у харківську лікарню у важкому стані 

Про це розповіла дитячий нейрохірург харківської лікарні невідкладної допомоги Оксана Судакова, передає Depo.Харків з посиланням на «АТН».

На момент госпіталізації хлопчик був у важкому стані і виснажений. У дитини була черепно-мозкова травма, крім того, рентген показав несвіжі переломи ребер. Вага хлопчика була у 2,5 рази менше норми для його віку.

Дитину одразу перевели у відділення інтенсивної терапії, однак вранці 27 вересня хлопчик помер.

За словами заступника міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту Світлани Горбунової-Рубан, соцпрацівники під час візиту в родину, де проживала дитина, халатно поставилися до своїх обов’язків і неправильно оцінили стан дітей.

За її даними, на контроль органів соцзахисту родина потрапила 8 вересня, після звернення брата матері дітей. Він повідомив, що співмешканець матері дітей б’є.

Також Горбунова-Рубан зазначила, що буде піднімати питання про звільнення співробітників, які відвідували цю сім’ю на початку вересня.

На даний момент старша дитина жінки, шестирічний хлопчик, перебуває в притулку. Крім того, вона вагітна третьою дитиною.

Як повідомляв Depo.Харків, ввечері 26 вересня до лікарні швидкої невідкладної медичної допомоги доставили неповнолітнього мешканця Новобаварського району у стані вкрай тяжкого фізичного виснаження. На ранок дитина померла в лікарні.

Під час обстеження медики виявили численні сліди побиття дитини.

Поліція та прокуратура перевіряють інформацію про факти насилля у сім’ї з боку батька. Крім того, окремим предметом дослідження у кримінальному провадженні буде роль посадовців та працівників соціальної служби.

Факт смерті дитини кваліфікований одразу за двома статтями Кримінального кодексу України – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть (ст. 166, ч. 2 ст. 121 КК України).

Реклама

А поделиться?