Хижак Сімба гуляв в одному з торгівельних центрів Харкова (відео)Вранці в соцмережах з’явилося відео, як торгівельним центром на проспекті Гагаріна гуляє левеня.

У коментарях люди згадали про втечу інших тварин. Так, у грудні минулого року у цьому ж торгівельному центрі до продуктового супермаркету навідався самець зеленої африканської мавпи, тоді його вдалося впіймали за допомогою банана. Тварина втекла з контактного зоопарку, що розташовується поруч.

Василиса Степаненко, кореспондентка

Знайомтеся це Сімба. Левеняті п`ять з половиною місяців. Як кажуть працівники контактного зоопарку, Сімба дуже ласкавий та полюбляє гратися с дітьми.

Працівники контактного зоопарку зазначають, що Сімба не втікав, а вийшов на прогулянку. Коментують, що левеня ще маленьке, тому не може завдати шкоди людям.

Станіслав Кішинський, керівник контактного зоопарку

Выходит просто, открывается, как вы видели сами. Открывается дверь он выходит гулять под присмотром дрессировщика или администратора зоопарка. Он полностью безопасный. Никого не травмировал, никого никогда. Ничего не сделал. Да, это хищное животное. Но он вырос в неволе. С детства человек ему ближе чем львица.

За словами свідків, хижак поводився ласкаво, агресії не проявляв та навіть дозволяв себе погладити.

Світлана, харків’янка

Я отреагировала позитивно, я не сильно боюсь животных. Ну конечно может быть кто-то и боится, кто-то и не обрадуется.

Як кажуть працівники контактного зоопарку, левеня додержується раціону та щодня їсть курку або яловичину.