ХАРП розширив лінійку необслуговуваних підшипників і вузлів для агротехніки

Апрель 20, 2018 17:35Поділитись на Facebook

Tweet on Twitter

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) розширив лінійку підшипників і вузлів HARP AGRO для агротехніки, запустивши з початку 2018 року в серійне виробництво понад 80 модифікацій комплектуючих з новими видами многокромочних ущільнень X-SHIELD. Про це йдеться в повідомленні заводу.

Нові продукти є необслуговуваними на весь період експлуатації і створені спеціально для роботи в умовах високих і надвисоких навантажень в особливо забруднених і запилених середовищах.

«Нові системи трьох і шестікромочних ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD-3 і X-SHIELD-6 в поєднанні з металевою захисною шайбою забезпечують 100% герметичність підшипника і захист від пилу, бруду, води, абразивних частинок. Дані ущільнення також служать надійним захистом від грубих домішок і витоків мастильного матеріалу з підшипника», — цитується в повідомленні головний конструктор Українського конструкторсько-технологічного бюро підшипникової промисловості Сергій Семикін.

Він нагадав, що в 2016-2017 роках ХАРП розширив лінійку закріплюючих підшипників для агротехніки серіями UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і корпусними вузлами на їх базі. Наступним кроком стало освоєння цілої серії многокромочних ущільнень X-SHIELD, які забезпечують підшипникам та вузлам ресурс роботи в 2,5-4,5 рази більше в порівнянні зі стандартною конструкцією.

«Сьогодні аграріям і виробникам агротехніки доступні лінійки підшипників HARP AGRO «мільйонної» групи, підшипники серій UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і корпусні вузли на їх базі з комплектацією одним з шести різних конструктивних різновидів ущільнень X-SHIELD», — зазначає директор департаменту продажу підшипників Віталій Бугров.

Він уточнив, що підшипники зі стандартними ущільнювачами, а також однокромочними ущільненнями X-SHIELD залишаються в серійному виробництві, тому що є затребуваними для багатьох сфер застосування.

Як повідомляв LANDLORD, на початок 2017 року парк українських агропідприємств містив 49 тис. плугів, 72 тис. культиваторів, 192 тис. борін і багато іншої техніки. У січні-квітні 2017 року аграрії придбали 3 218 одиниць техніки на суму 3,4 млрд грн.

Схожі статті

Пільговиків  на придбання агротехніки стало більше

Аграрії Дніпропетровщини в 2017 році придбали 680 одиниць техніки

Держава компенсує аграріям 25% вартості сільгосптехніки та обладнання 97 ві…

УПЕК домовилася про реалізацію агротехніки «Лозівські машини» у Х…

А поделиться?