Харьковщина отправила первые 20 тонн гуманитарной помощи в Винницкую область28 сентября 2017, 15:00

 

Крупи, овочі, м’ясні вироби та все найнеобхідніше. Харківщина сформувала і відправила на Вінничину, що зараз здригається від вибухів на військовому арсеналі Калинівки, перші 20 тонн гуманітарної допомоги. Караван формували в ніч на четвер, для гото, щоб вантажівки змогли прибути на місце вже сьогодні вранці.

Як зазначила голова харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, на Слобожанщині не могли сидіти склавши руки, коли в сусідньому регіоні сталося горе. Для них — є справою честі допомогти. Бо саме Вінниця була одна з перших, хто надіслав гуманітарну допомогу для жителів Балаклійщини, коли Харківщина переживала подібну біду.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 

Жахлива надзвичайна подія. Ми пройшли такий досвід. І звичайно в перші години ми зібрали ту гуманітарну допомогу, яка в перші хвилини так потрібна людям. Було відправлено і харчі, було відправлено і будівельні матеріали. І, безумовно ми і своїм досвідом, який вже маємо і своїми можливостями, які потрібні, будемо долучатися до вирішення і відновлення Вінницької області після такої надзвичайної ситуації. Тому, що від нас потрібно, ми завжди допоможемо і протягнемо руку допомоги. 

А поделиться?