Харьковской области нужны качественные дороги31 октября 2017, 14:31

 

В області взялися за ремонт доріг місцевого призначення. І однією з перших таких стала Фартушне-Цапівка-Гуринівка, що у Золочівському районі. У липні там з робочою поїздкою була губернатор Юлія Світлична. Тоді керівник області і пообіцяла привести до ладу місцеву дорогу.

Цю обласну дорогу і не впізнати. Вже укладено асфальто-бетон. В роботі облаштування ізбічь та з»здів. Адже тепер саме дороги місцевого призначення в пріоритеті. За довгий час експлуатації майже всі вони зруйновані. 

Євгеній Шахненко заступник голови Харківської облдержадміністрації  

По заданию главы облгосадминистрации Юлии Александровны Светличной, мы сейчас уделяем большое внимание именно дорогам местного значения, которые соединяют небольшие села, как здесь, с большими и с районным центром. Это дорога называется Фартушне-Гуринивка через Цаповку и малую Рогозянку. 

Дорогу цю не ремонтували з часу її будівництва, майже 40 років, кажуть місцеві мешканці. От і звернулися з проханням до керівника області. Юлія Світлична під час своєї робочої поїздки до Золочівського району — пообіцяла.  

Ольга Власенко місцева мешканка 

У нас прийшла нова влада сюди і дуже велике дякую Світличній нашій губернатору, тому що вона накінець-то нам дала можливість щоби нормальні дороги були.

На відновлення дороги вже було спрямовано 16,5 мільйонів гривень з різних джерел. Аби її зробити повністю проїздною всього знадобиться 30 мільйонів, кажуть дорожники. І вже у наступному році на початку сезону обіцяють продовжити роботи.   

Сергій Пляка перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

Всього на сьогдняшній день влаштовано 6,5 км на ты суми коштів, які були заплановані в цьому році. Це дійсно перший раз на цій дорозі в цьому році виконуються ті законопроекти, які пов»язані з децентралізацією влади. 

Але просто відремонтувати не головне, необхідно перш за все роботи провести якісно. І не тільки на цій дорозі. Контроль, запевняють владники, здійснюватитметься повсюди. 

Євгеній Шахненко заступник голови Харківської облдержадміністрації  

В каждом районе у нас работает сегодня группа «качества ремонтных работ», это то же мы по заданию губернатора сделали и каждый участок дороги перед тем, как оплачиваться у нас контролирует не только технадзор, но и активистами и профессионалами. 

А поделиться?