Харьковских гвардейцев пригласили на премьеру в Национальный театр (фото)Гвардійці 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України залучилися до свята мистецтва. В Харківському національному театрі опери та балету імені Лисенка пройшла прем’єра опери Петра Чайковського «Мазепа». Вона являється частиною грандіозного проекту «Гетьман України Іван Мазепа» і приурочена до ювілею.

В цьому році ми відзначаємо 330 років з часу обрання Івана Мазепи гетьманом України. Ця подія мала велике значення для становлення Української козацької держави та подальшої боротьби за незалежність України. Понад 20 років він успішно керував гетьманською Україною, сприяв її усебічному розвитку, підвищенню міжнародного авторитету, покращенню культури та освіти.

Опера насичена чудовими вокальними партіями, дуже мелодійними і маючими особливий неповторний звук, сповненими високого сенсу. Декорації не написані на полотні, а забезпечені динамічними проекціями, як в кінематографі; яскраві костюми акторів — все це залишило незабутні враження від вистави.

Після завершення прем’єри вдячні глядачі гучними, щирими оплесками дякували артистам.

Реклама

А поделиться?