Харьковские гвардейцы выполнили серию парашютных прыжков (фото)До збору залучаються представники Головного управління, рятувальна парашутно-десантна група авіаційної частини,  особовий склад загонів спеціального призначення Центрального, Західного, Південного, Північного оперативно-територіальних об’єднань, та курсанти Національної академії Національної гвардії України.

За цей час особовий склад підвищить свої теоретичні знання, вдосконалить методичну підготовку, відпрацює майстерність щодо виконання навчально-тренувальних стрибків з парашутними системами  різних типів як на сушу, так і на водну поверхню, елементи без парашутного десантування та евакуації з використанням комплекту «Адаптер-М1».

«Ці збори є традиційними, вони проходять кожен рік на початку літа, — розповідає начальник пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби військової частини 2269 майор Євген Узлов. – Особливу увагу ми приділяємо тим, хто виконує стрибки вперше та засвоює нові типи парашутних систем, перевіряємо їх знання матеріальної частини та дій в особливих випадках. Необхідно заручити людину в надійності всіх засобів та впевненості у собі, зробити так, щоб людина закохалася у небо. Також збори нам дають можливість розкрити проблемні питання та відпрацювати єдину методику в нашій роботі», – зазначив він.

А поделиться?