Харьковские гвардейцы определили лучший экипаж БТР (фото)Напередодні гвардійські екіпажі показували своє вміння у влучній стрільбі з озброєння бронетранспортеру та стрілецької зброї, а також вправність у метанні гранат.

За вимогами Положення про проведення змагань, водій БТР з десантного відділення має вразити першу ціль (ручний протитанковий гранатомет), далі він покидає бронетранспортер та лежачи з-за укриття має вразити другу ціль (стрільця, що атакує). Змінивши положення для стрільби з коліна, водій вражає наступну ціль (стрілець, що лежить). Потім військовослужбовець займає вогневу позицію з лівого боку БТР та метає ручну навчально-імітаційну гранату по групі піхоти.

Наступне завдання виконує навідник-оператор, який за командою командира екіпажу кидає гранату по групі піхоти з люка бронетранспортера.

Стрільба з озброєння бронемашини вражає ще більше, адже до бою вступає 30мм гармата та крупнокаліберні кулемети. Існує особливість в тому, що по крупних цілях (бойова машина піхоти та протитанковий ракетний комплекс) стрільба ведеться з коротких зупинок, а по групі піхоти — з ходу.

Кожен екіпаж виконав нормативи Положення, при цьому переможні перші місця зайняли – військова частина 3017 на БТР-4Е (І група) та військова частина 3005 на БТР-70 (ІІ група)

А поделиться?