Харьковчане обозначили мэру более 170 проблемных вопров. Личный приём в ХНУ строительства и архитектуры30 июня 2017, 15:28

 

Понад 70 співробітникв Харківського національного університету будівництва та архітектури записались на прийом Харківського міського голови. На зустріч, що відбулась у стінах вишу, Геннадій Кернес завітав особисто і як завжди з командою своїх профільних заступників, голів районних адміністрацій і керівниками міських Департаментів. На порядку денному майже 170- питань. 

Марія Колодяжна співробітниця ХНУ будівництва та архітектури 

За сорок лет моей работы в этом университете это первый приём, конечно мы все очень довольны этим, повстречаться, решить вопросы. Мы наслышаны, что 90% вопросов,  которые поступают от граждан решаются.

Чимало зверненнь до міського голови стосувались надання безпосередньої матеріальної допомоги через скрутну ситуацію, в якій опинились люди. Нікому відмови не було. Адже соціальні програми, що діють у місті, і направлені саме на підтримку харків»ян це і придбання дороговартісних ліків, проведення лікування та курсу реабілітації.    

Діна Кузик співробітниця ХНУ будівництва та архітектури 

Я пришла попросить для свекрови операцию, у неё катаракта обеих глаз, у неё диабет, после двух инсультов она уже ничего не видит. А у нас нет возможности  очень дорогостоящее лечение. 

І як завжди до розгляду предстали і багато інших питан, збебільшого щодо стану внутрішньоквартальних доріг та житлового господарства. Люди звертались з приводу асфальтування тротуарів і пішохідних переходів, ремонту під»їздів та вхідних груп, покрівель і фасадів, обладнання будинків тепловими лічильниками та лічильниками обліку спожитого газу. 

Андрій Скибинський співробітник ХНУ будівництва та архітектури 

Представляю наш дом 56, это Салтовка, Героев Труда с вопросом обращаюсь, чтобы нам поставили индивидуальный тепловой счётчик. И второй момент, сейчас без ведома жильцов ставят газовые счётчики на дом.  Следовательно перерасчёт идёт не индивидуально, а по всему дому усреднённо.

План проведення робіт з ремонту під»їздів, покрівлі та внутрішньоквартальних доріг на цей рік вже складено. І обсяг робіт чималий. Натомість, і  сьогоднішні прохання заявителів були взяті до уваги. Всі мер розглянув особисто. І по кожному було визначені не загальні терміни виконання, а конкретні строки.   

Геннадій Кернес Харківський міський голова 

Ремонт подъезда, разъяснено — будущий год, ремонт кнопок лифта — решён, упорядочение сетей электропроводки — до 25.07 сети будут упорядочены и установка приборов учёта тепловой энергии за счёт бюджетных средств будет стоять. 

Всі питання були взяті Харківським міським головою на особистий контроль з подальшою перевіркою того чи були виконані роботи і наскільки якісно. З тим Геннадій Кернес і звернувся до чиновників, що є виконавцями. 

Геннадій Кернес Харківський міський голова 

Вы записали все свои обещания и все свои обязательства, которые есть в ваших полномочиях, я имею ввиду, предписанных вам выполнять. И комплекс работ, который был намечен типа там детсада, ремонта кровли, замена окон и т.д. всё это должно соприкасаться всё вместе в том числе и с благоустройством и территории близлежащей и ремонта тротуаров. 

І за можливості, зазначив міський голова, максимально всі роботи намагатимуться все ж таки виконати ще цього року.  

Реклама

А поделиться?