Харьков стало посещать больше туристов1 августа 2017, 16:33

 

Організатори туристичних семінарів, саме Харків визнають одним із лідерів розвитку цього напрямку. Кажуть мегаполіс змінюється щороку на краще і навіть самі дивуються таким пертворенням.  

Анар Заманов організатор туристичного семінару у Харкові

Мы видим большой потенциал роста в Украине в принципе как направления и Харькова в частности,  поэтому мы здесь. Я был в прошлом году в это же время в августе. Мне понравился город как туристу, что он зелёный, чистый, меня это даже очень удивило, потому что, если сравнивать с Киевом, то это небо и земля. 

До того ж за останні роки, кажуть фахівці, Харків все більше приваблює гостей із різних куточків світу, саме як бізнес-столиця України.      

Анар Заманов організатор туристичного семінару у Харкові

У нас есть гости, которые едут из США, Канады, Великобритании и целенаправленно едут по работе. Если 30% едут как туристы, то 70 гостей едут к вам именно работать, по своим бизнес-интересам. Город естественно приятный, интересный, красивые соборы И я думаю, это потенциальный микс возможностей, которые помогут городу больше туристической части принести как направлению.  

Діловий туризм це на сьогодні лише один із напрямків розвитку туристичної сфери Першої столиці, зазначають в Департаменті міжнародного співробітництва. Бо є ще і туризм подієвим, аджє у Харкові майже щодня відбувається безліч різноманітних цікавих заходів, тож є і бажаючи їх відвідати. У місті навіть створили спеціальний календар подій для потенційних туристів. 

Юлія Згурська начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва міськради

Событийный туризм для Харькова, скажем так, тоже является важной составляющей. И вот в комбинации событийный и деловой туризм, нам кажется, что Харькову стоит делать акцент на этих видах туризма.  

Однак працюють і в інших напрямках, зазначених в Стратегії розвитку міста до 2020 року. Адже Харкову є чим пишатися, тож є що показати гостям. 

Юлія Згурська начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва міськради

У нас есть 5 основных тем. Это Харьков — центр развития делового тризма, исторический туризм; развлекательный, учитывая парк Горького и другие аттракционы. Это семейный туризм.  И конечно же Харьков — студенческая столица. И ещё одна 5-я тема Харьков — научный город.

А ще у місті освоюють такий напрямок як соціальний туризм. Проводять екскурсії суто для дітей із соціально незахищених сімей та багатодітних родин, у яких немає можливості пізнати місто самотужки. І вся ця робота, кажуть фахівці, вже дає певні результати. До Харкова стало їздити більше туристів, в порівняні з минулим роком майже на 30%. 

А поделиться?